Bilgiler Yarışıyor Uygulaması

yorumsuz
1.651 views

Bilgiler Yarışıyor uygulaması ile eğlenceli yarışmamıza katılabilirsiniz. Bilgiler Yarışıyor mobil uygulamamız bilgilerinize bilgi eklemek adına hazırlanmıştır.

Bilgiler Yarışıyor uygulaması telefonunuza indirip ailenizle birlikte yarışabileceğiniz bir uygulama. Kesinle kötü içerik barındırmamaktadır. İçeceklerimizi ve sorularımız özenle seçilerek hazırlanmıştır.

Yazı Başlıkları

Bilgiler Yarışıyor nasıl bir uygulamadır?

Çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir şekilde yarışabileceğiniz bir bilgi yarışmasıdır. Hatta arkadaşlarınızla bile rekabet içerisine girebileceğinizi bir uygulama oluşturmaya çalıştık. Oyun içeriğinde liderlik tablosu bulunuyor. Rekabete katılmak için google play üzerinden Bilgiler yarışıyor yazıp aratarak telefonunuza indirebilirsiniz.

bilgiler yarışıyor
Bilgiler Yarışıyor ailenizle birlikte yarışabileceğiniz bir uygulama.

Bilgiler Yarışıyor yarışma içeriği nedir?

Uygulamamız yarışma içeriği Genel Kültür ağırlıklı olmasıyla birlikte spor, matematik, din, felsefe, sosyoloji, edebiyat vb sorular mevcuttur. Çocuklarınızın bu uygulamayı kullanmasında kesinlikle bir sakınca yoktur. Çünkü uygulamamız Google Play tarafından Aileye Uygunluk verilmiş bir uygulamadır.

Yarışmadaki soruların zorluk seviyeleri mevcut. Her soru farklı seviyede. Soruların zorluk derecelerine göre süreleri fazla; 1 Seviye sorular 10 saniye, 2 Seviye sorular 25 saniye, 3 Seviye sorular 30 saniye, 4 Seviye sorular 45 saniye, 5 Seviye sorular 60 saniye, olarak ayarlanmış ve o süre zarfında yanıtlamanız gerekmektedir.

Günlük 5 hakkınız bulunmaktadır. Dilerseniz hakkınızı artırmak için uygulama içerisinde Hak Kazan’a basınca tek tek hak kazanabilirsiniz. Yarışmamızı sadece ve eğlenceli bir şekilde yapmaya çalıştık. Düşünceleriniz önemli bu yazımızın altına uygulamamız ile ilgili düşünceleriniz paylaşabilirsiniz. Biz de ona göre güncellemeler ile uygulamamızı geliştirebiliriz.

GENEL konuların bulunduğu kategorimizde bu ve bunun gibi yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Konularımız hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz. Eğer yorumunuz yazı hakkında uygun olursa yorum sahibinden izin alınarak yazımızın içeriğine alıntı olarak eklenebilir. Futbol Hayatım Para Kazan Uygulaması ile para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın