futbol-hayatim
Genel

Futbol Hayatım Para Kazan Uygulaması

Futbol Hayatım mobil uygulamamız ile çok vaktinizi almayacak şekilde para kazanabilirsiniz. Uygulama küçük ve sizin kazanmanız amacı ile üretildi.

Futbol Hayatım uygulaması ile para kazanabilirsiniz. Hayatım futbol uygulaması içeriğinde kazancınızı artırmak adına ekstra çark çevirme mevcut. Gelirlerinizi bu uygulama ile artırabilirsiniz.

Futbol Hayatım uygulaması Nedir?

Futbol hayatım uygulamasını indirerek oyun içeriğini yerine getirdiğiniz de Xp kasarak para kazanabilirsiniz. Vaktinizi çok almayacak şekilde düzenlenen uygulama da sıkıcı, sizi başka uygulama indirmeye yönledirme, sizi uzun süre uygulamaya bağlama vb. gibi içeriklere yer yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar
futbol-hayatim
Hayatım futbol indir, Hayatım Futbol oyununu google play den indir, Hem para kazan. Uygulama içerisinde çark çevir ve kazancını artır.

Futbol Hayatım Para Kazan

Hayatım Futbol Uygulamamız aslında çok basit bir uygulama olduğu için size kısaca bilgi verelim; Uygulama içerisinde 4 saatte bir Beslenme , 2 saate bir de Antreman’a çıkarak Xp alabilirsiniz. Bu xp lerle seviye atlayarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca 6 saate bir çark çevirerek kazançlarınızı veya xp lerinizi artırabilirsiniz.

Futbol Hayatım Seviyeleri Nasıl atlarım ?

Daha öncede bahsettiğimiz gibi her 2 saatte bir beslenme yaparak xp alırsınız. 4 saatte bir Antremana çıkarak xp alabilirsiniz. Ekstra olarak ta 6 saatte bir çark çevirerek xp kazanabilir, para kazanabilirsiniz.

Seviye Başına Kazançlarım Nedir?

Futbol Hayatım uygulamasında seviye ve kazançlar; 1-3 seviye arası 1tl, 3-5 seviye arası 1,5tl , 5-7 seviye arası 2tl, 7 ve daha sonrası seviyeler için ise 2,5tl kazanırsınız. Ayrıca futbol hayatım çark çevir ile kazançlarınızı artırırsınız.

Futbol Hayatım uygulamasından para mı nasıl alabilirim? Futbol Hayatım Para Kazan Uygulaması

Futbol Hayatım uygulamamızdan biriken bakiyenizi çok kolay bir şekilde talep edebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan ödeme kısmında Netflix, Spotify, Bluetv, Google play cüzdan kodu gibi özelliklerle paranızı kullanabilirsiniz.

Google play üzerinden uygulamamızı indirerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

futbol-hayatim para kazan
Hayatım futbol indir, Hayatım Futbol oyununu google play den indir, Hem para kazan. Uygulama içerisinde çark çevir ve kazancını artır.

GENEL konuların bulunduğu kategorimizde bu ve bunun gibi yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Konularımız hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz. Eğer yorumunuz yazı hakkında uygun olursa yorum sahibinden izin alınarak yazımızın içeriğine alıntı olarak eklenebilir. Futbol Hayatım Para Kazan Uygulaması ile para kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: