Google Çöktü Mü Google Çalışmıyor

yorumsuz
1.715 views

Google Çöktü Mü Google Çalışmıyor Kısa süre önce google.com a girilmemeye başladı. Bunun sebebinin ne olduğu belli değil. Google çöktü mü ? İnanılmaz derecede şaşırtıcı bir durum. Uzun süredir böyle bir durum yaşanmamıştı. Google neden çöktü ? Google neden girilmiyor ? Google arama yapmıyor ? Google arama ? Google Çöktü ?

Arama yapmaya çalışırken birden Google in çöktüğünü farkettik ve bu durumu sizlerle paylaşmak istedik. Neticesinin ne olduğu halen bilinmiyor. Fakat bu kadar uzun süre zarfında hala neden çözülmedi bu durum şaşırtıcı. Çünkü milyarlarca insan kullanıyor.

Google Çöktü Mü Google Çalışmıyor
Google Çöktü Mü Google Çalışmıyor

Eğer Google çalışmazsa ne olur ?

Google çalışmazsa bir çok sitenin görünümü değişir. Google üzerinden çekilen java vb scriptler çalışmayacağı için sitelerdeki yazı stillerinin yanı sıra bazı kısımlarda değişiklik meydana gelecektir. Bu da aynı scripti tekrar sağlayana kadar devam edecektir. Ayrıca google tarafından İnternet sitesinin reklamlarından para kazanan insanlar bundan faydalanamayacaktır. Google translate sayesinde otomatik çeviri hizmetleri de gidecektir.

Baştada söylediğimiz gibi en önemlisi sitelerin kullanmış oldukları java ve scriptlerdir. Bunlar önemli ölçüde çoğu siteye zarar verecektir. Eğer birazcık araştırma yapmışsanız html kodlar üzerine incelediğinizde genelde kodların en başında veya biraz daha alt satırlarda google ilgili kısımlara ulaşabilirsiniz. İşte bunlar sitenin içerisinde bulunan bazı kodların çalışmasına yardımcı olan araçlar ve bir çok şey çalışmayacaktır.

Uzun zaman önce gelişim aşamalarında yaşanan aksaklıklarda bile bu kadar uzun süre erişiminin sağlanamaması olmamıştı. Fakat şimdi erişim hiç yok. Bunun sebebinin bir açıklaması muhakkak olacaktır. Elimizden geldiğince Google ile iletişim kurmaya çalışıyoruz. Kısa süre önce google.com a girilmemeye başladı. Bunun sebebinin ne olduğu belli değil. İnanılmaz derecede şaşırtıcı bir durum. Uzun süredir böyle bir durum yaşanmamıştı. Google neden girilmiyor ? Google arama yapmıyor ? Google arama ? Google Çöktü Mü Google Çalışmıyor

GENEL başlıklı kategorimiz de göz atarak diğer konularımızı göre bilir ve bizimle yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Konu hakkında daha geniş bilgi almak istiyorsanız bunu da belirtiniz. Yorum yaparken kendi benliğinizden şaşmayınız. Teşekkür ederiz Onedirbak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın