Sevilen Hayatta Kalma Oyunları Listemiz

yorumsuz
613 views

Hayatta kalma indirimli oyunlar steam üzerinde. Sevilen hayatta kalma oyunları artık sizlerin de bildiği gibi geçmiş yıllara göre daha çok değerli ve daha çok vakit geçirilen oyunlar arasında. Daha doğrusu herkesin kendine göre bir sevdiği tür var fakat en çok vakit geçirilen, emek verilen, emekleri heba eden oyun türü işte bunlar Hayatta Kalma oyunları.

Yazı Başlıkları

Sevilen Hayatta Kalma oyunları Listemiz

Sevilen hayatta kalma oyunlarını direk olarak sizlerle paylaşıyoruz. Oyunları yeni çıkan ve en çok tercih edilen oyunlar arasından seçtik.

Yeşil Cehennem

Adından da anlaşılacağı üzere Yeşil Cehennem. Oyunda Amazon yağmur ormanlarında hayatta kalmaya çalışıyorsun ve kurtulman gerekiyor lakin bu o kadar kolay değil. Sevilen hayatta kalma oyunları elimizde ise sadece bir Telsiz bulunuyor. Sevdiğin kişinin sesinden buraya nasıl geldiğini anlamaya çalışırken keşfettiklerin hayatta kalmak için uğraştığımız durumlardan daha kötü olduğunu görüyoruz. Satın alıp indir. İndirimli oyunlar steam üzerinde bu zamanda alınabilir.

Rust

İşte bu oyun emeklerin çok olduğu hatta ve hatta emeklerin de o kadar çok heba olduğu bir oyun. O kadar emekleriniz 1 saat içerisinde yok olabilir. Bunun nedeni ise hayatta kalma. Ya sen kazanacaksın ya karşı taraf. Tabi oyunda public severlarda var 5x, 10x vs gibi. Lakin oyunu uzun uzadıya oynamak istiyorsan işte burada emek devreye giriyor ve saatlerini veriyorsun. Bunların yanında bir de susuzluk, açlık, soğuk ve sıcak havalardan da korunmak gerekiyor. Sevilen Hayatta kalma oyunları içinde en çok emek verileni bu olsa gerek. O kadar da çok macrolunun da siz hiç birşey yapmadan tek attı bir oyun.

Raft

Al işte bir hayatta kalma oyunu daha. Bu oyunda ise okyanusun ortasındasın. Malzemeleri deniz üzerinden toplayıp önce bulunduğun deniz üstü platformunu düzenleyip ve genişletmen gerek. Ayrıca okyanusta bulunan adalara girip gerekli malzemeleri tedarik edebiliyorsun. Steam üzerinden indirimde. İndir ve oyna.

ARK: Survival Evolved

Bu oyun dinozorlara hayran olan insanların oynayabileceği sevilen hayatta kalma oyunu. Dinozor demişken en güçlüsünden en zayıfına, etçilinden otçuluna, büyüğünden küçüğüne kadar bütün dinozorlar. Bu oyunda da Rusttaki gibi susuzluk,açlık vb durumlar var. Oyunda ilerledikçe daha çok keyif almaya başlıyorsunuz. Başka oyunculara karşıda oynayabilirsiniz. Steam yaz indirimlerinde bu oyunda alınabilir tabiki Epic Games üzerinden bedava alamadıysanız.

GENEL konuların bulunduğu kategorimizde bu ve bunun gibi yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Uzun ve sağlık yaşam için

Steam

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın